Sri Lanka Youth (U14) Chess Grand Prix - 2021 [Group X]

Son yükləmə14.03.2021 14:10:47, Yaradan/Son yükləmə: tharindu weerasekara

LinklərTəşkilatçının rəsmi səhifəsi
Parametrlər Turniri ətraflı göstər
SiyahılarOyunçuların başlanğıc sıralaması, Oyunçuların əlifba sıralaması
11 turdan sonra yekun sıralama, Cütlənmələr/mövqe
11 turdan sonra turnir cədvəlində yekun sıralama, Turnir cədvəlində başlanğıc sıralama, Statistikalar, Oyun cədvəli
Excel və ÇapÇap listi, Excel-ə çevir (.xlsx), PDF-Fayla çevir

11 turdan sonra yekun sıralama

Rk.SNoAdFEDRtgPts. TB1  TB2  TB3 
17WCMSanudula K M DahamdiSRI16879,50,0946,00
29Weerasekara Dinul VinsithaSRI12678,00,0540,25
36Weerasekara Dishal NimsaraSRI14947,50,0734,25
412Amarathunga K S C DSRI12866,51,0527,75
510Induwara T H D ThisarinduSRI13066,50,0431,75
611Ramanayake Nemindi LinayaSRI12365,50,5325,50
71Gunathilake M D Vinuda ShenalSRI15155,50,5225,00
88Hettiarachchi D W KSRI14415,00,0323,25
95Wickramaarachchi Nayanaka InsaraSRI12063,50,5219,75
103Nanayakkara M MSRI11703,50,5115,00
114Samaranayake Pamok MethdinuSRI10853,00,0211,75
122Weerathungalage W D Malisha SasviduSRI13402,00,017,75

Annotasiya:
Tay-brek1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tay-brek2: The greater number of victories (variable)
Tay-brek3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable