galutinė vietų padėtis po 7 ratų

Vt.SNr.PavardėFed.Reit.Tšk. PR1  PR2  PR3 
12FMDel Castilho MartynBAR22937,00,021,003,0
28Ifill ClevestonBAR19015,50,013,251,5
33Grant TravisBAR12184,51,09,751,0
44La Touche CyprianBAR14244,50,09,250,5
51Lashley KeonBAR10502,50,04,250,5
65Terence MelvinBAR10352,00,03,500,0
76Sargeant AlexBAR10311,01,01,000,0
87Jaikaran AaronBAR01,00,02,000,0

Paaiškinimas:
Papildomas rodiklis 1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Papildomas rodiklis 2: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
Papildomas rodiklis 3: Koya Tie-Break

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 19.02.2021 12:11
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos