Copa Verano Atrio Categoria U10

Ostatnia aktualizacja strony08.03.2020 21:59:10, Creator/Last Upload: pepecarrillo

wybranie parametrów Pokazanie danych turnieju, Link tournament to the tournament calendar
ListyLista startowa, Sortowanie zawodników wg alfabetu, Zestawienie federacji, partii i tytułów, Terminarz
Tabela końcowa po 6 rundach, Tabela według listy startowej
Pary na szachownicachRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6/6 , Nieskojarzony
Ranking list afterRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6
Excel i drukowanieWydrukować listę, Eksport do Excela (.xlsx), Eksport do PDF

Stan po 3 rundzie

M-sceSNrNazwiskoFedRgPkt TB 1  TB 2  TB 3 
14Martin SamuelPAN03,00,02,03
21Gomes ManuelPAN13323,00,01,03
38Rojas RafaelPAN02,00,01,02
10Russo Caponi LeonePAN02,00,01,02
59Rosas JavierPAN02,00,00,02
66Meza PaulinaPAN01,00,03,01
77Rios PatricioPAN01,00,02,01
82Dionisio Cruz Hector SimaoPAN01,00,01,01
95Maxime Huppe DiegoPAN00,00,02,00
103Lucente Giulia VictoriaPAN00,00,01,00

Uwagi:
TB 1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
TB 2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
TB 3: The greater number of victories (variable)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 19.02.2021 12:11
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use