TORNEO DE AJEDREZ SEXY BATIDO ABSOLUTO

De pagina werd het laatst gewijzigd op01.03.2020 23:58:40, Creator/Last Upload: pepecarrillo

Parameterkeuze Laat de toernooidetails zien (defaultwaarde), Link tournament to the tournament calendar
LijstenStartranglijst, Alfabetische lijst van spelers, Federatie- Partij- en Titelstatistiek, Chronoloog
Tussenstand na de 6 ronde, kruistabel naar startplaats
BordparingenRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6/6 , niet ingedeeld
Ranglijst naRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6
Excel en afdrukkenLijst afdrukken, Exporteren naar Excel (.xlsx), Exporteren naar PDF-bestand

Tussenstand na de 3 ronde

Rk.SNoNaamFEDRtg TB1  TB2  TB3 
14AGUILA BATISTA JOSEPAN18033,00,05,5
22BOSQUEZ ABRAHAMPAN18093,00,05,0
39RODRIGUEZ BRUNO ANDREPAN12522,00,05,0
45QIU OSCARPAN15782,00,04,5
51MEDINA ULISESPAN18702,00,03,5
10SCHNELL SEBASTIAN NARAYANAPAN12132,00,03,5
76VEGA BENJAMINPAN15681,50,05,0
88CABALLERO LUIS CARLOSPAN13991,00,05,5
911BONICHE SANTOS SAMUEL ENRIQUEPAN01,00,04,5
103DE LEON ISMAELPAN18091,00,03,5
1112MONTOYA HERNANDEZ ISABELA SOFIAPAN00,50,05,0
127DIAZ GUEVARA ISIDROPAN14580,00,05,0
13REYES RUIZ DARIEL ARMANDOPAN00,00,05,0

Opmerking:
Wtg1: points (game-points)
Wtg2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Wtg3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Schaaktoernooi-resultaten server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 19.02.2021 12:11
PixFuture exclusive partner, Impressum