Nordic Youth Chess Championships 2020 Class B

Zadnja izmjena16.02.2020 19:59:45, Creator/Last Upload: trekantensskak

Odabir turniraClass-A, Class-B, Class-C, Class-D, Class-E
LinkoviPočetna Stranica Organizatora
Odabir parametara pokaži podatke o turniru
Pregled za ekipuDEN, FAI, FIN, ISL, NOR, SWE
ListeLista po nositeljstvu, Abecedna lista igrača, Podaci o Federacijama, Partijama i Titulama, Alphabetical list all groups, Satnica
Konačna tabela sa partijama nakon 6 Kola, Lista po nositeljstvu sa partijama
Poeni po pločamaKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6/6 , nisu parovani
Tabela nakonKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6
Pretvori u Excel i PrintajLista za ispis, Pretvoti u Excel (.xlsx), Pretvori u PDF-File

Konačna tabela nakon 6 Kola

Mj.SNoImeFEDRtgPoen. TB1  TB2  TB3 Rpw-weKrtg+/-
11FMStefansson Vignir VatnarISL23234,518,521,515,5022910,12101,2
23FMVitenberg Noam AvivNOR22764,517,518,512,7522940,48209,6
35Melaa SondreNOR21804,018,519,512,0022380,704028,0
47Stage-Steffensen SanderDEN21053,518,018,08,2521240,374014,8
54Briem StephanISL21973,517,018,09,002118-0,3340-13,2
611Multanen JimiFIN17013,019,522,510,2521972,5140100,4
72CMTorngren GustavSWE22793,018,018,06,502060-1,3040-52,0
86Easwaralingam AdeshDEN21283,016,016,04,752007-0,6440-25,6
98Aalto PatrikFIN20803,015,515,56,001973-0,6340-25,2
1010Muntean VictorSWE19603,014,014,04,0020540,724028,8
119Fjallheim Leif ReinertFAI19961,018,018,00,001795-1,4140-56,4
1212Tummasarson Flovin M.FAI16640,015,516,50,001291-0,5940-23,6

Bilješka:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 19.02.2021 12:11
PixFuture exclusive partner, masthead