sbdc online juniors

Poslední aktualizace25.05.2020 15:55:24, Creator/Last Upload: south african chess fed. (licence 142)

Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Konečná tabulka po 5 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5/5 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Pořadí po 4 kole

Poř.St.č.JménoFEDRtgBody PH 1  PH 2  PH 3 
13Munyai MakhadoRSA11163,50,5310,0
21Kapank WaylonRSA12753,50,539,5
37Ludick Anaya CassidyRSA9723,00,037,5
42Carolus CaylineRSA11252,50,0211,5
55Munyai MukhethwaRSA10142,50,029,0
6Stemmet JuanRSA10102,50,029,0
710Stemmet EtienneRSA5952,50,027,0
88Rispel BradyRSA8562,00,028,0
911Stemmet Carol-LeeRSA5932,00,027,5
1012DE LANGE VIN JOSHESB02,00,027,5
114Stuurman PedroRSA10622,00,027,0
129Rispel KurchinRSA6951,00,019,0
1315Marais RyanESB01,00,018,5
1413KENNEDY TROYESB01,00,015,5
14Manser OliverESB01,00,015,5
1616FIRTH MATTHEWESB00,00,006,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: The greater number of victories (variable)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2020 09:15
PixFuture exclusive partner, tiráž,