Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:


rodyti detalią informaciją apie turnyrą
 

KUSA GAMES LADIES SECTION 2019

Paskutinis atnaujinimas19.12.2019 16:44:22, Autorius/Paskutinis perkėlimas: kenya chess-federation

Vieta po 4 rato

Vt.SNr.KomandaPartijų sk.  +   =   -  PR1  PR2  PR3 
15TECHNICAL UNIVERSITY44001216,040,0
23KENYATTA UNIVERSITY4301910,040,0
32JKUAT420268,042,0
44MOI UNIVERSITY402224,034,0
56UNIVERSITY OF ELDORET402224,028,0
61BOMET UNIVERSITY402222,036,0

Paaiškinimas:
Papildomas rodiklis 1: Matchpoints (3 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Papildomas rodiklis 2: points (game-points)
Papildomas rodiklis 3: Buchholz Tie-Breaks (sum of team-points of the opponents and own points)