Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

SAHODAYA CHESS 2019 U-19 GIRLS

последно ажурирање09.11.2019 09:51:52, Creator/Last Upload: chess association kerala

Стартна ранг листа

Бр.ИмеФидеИДФЕД.РтгКлуб/Град
1ANAMIKA,I,SIND0BHAVANS PERUTHIRITHY
2ANJALI.V.VIND0BHAVANS VIDYASHRAM CHELEMBRA
3APARNAIND0
4FATHIMA FIZAIND0AL-FAROOK RESIDENTIAL SENIOR SECOND
5FATHIMA SAFA.VIND0MALHARA PUBLIC SCHOOL
6GAYATHRI.M.KIND0BHAVANS PERUTHURITHY
7ITHAL.SIND0DEVAGIRI CMI
8JAHNVI,S,KUMARIND0BHAVANS CHEVAYUR
9NANDANA SIVAJIIND0BHAVANS CHEVAYOOR
10NANDINI SHYAMIND0DEVAGIRI CMI
Сервер на Chess-Tournament-Results © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 25.08.2020 09:21
PixFuture exclusive partner, masthead