Nota: Pentru a reduce incarcarea serverului prin scanarea zilnica a tuturor linkurilor de catre motoare de cautare ca Google, Yahoo etc., toate linkurile turneelor mai vechi de 2 saptamani (data de final) pot fi vizualizate prin click pe butonul:

PCMS 2019

Ultima actualizare09.11.2019 10:19:23, Creator/Last Upload: garuda chess

Clasament final dupa 5 runde

LocNr.startEchipaNr. partide  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
111UNNES KITA55001019,059,0
26UNDIP A5401815,557,0
32UDINUS A5311711,060,5
413UNNISULA5302612,540,0
510UNNES DWUARRRR5221612,046,5
616UPGRIS BUCIN5221611,557,0
722WSC C5302610,557,0
88UNDIP C5302610,556,5
921WSC B5221610,551,0
101IAIN KUDUS522169,560,0
1120WSC A5212511,553,0
1212UNNES RIDER5212511,548,0
137UNDIP B5212510,547,0
1415UPGRIS AMBYAR520349,049,5
1517UPGRIS IMOET512248,049,0
169UNNES CANTIK520347,542,5
1719UPGRIS SLOW520346,049,0
1814UNWAHAS503238,043,0
195UDINUS D511336,049,0
203UDINUS B502327,037,0
214UDINUS C510426,542,0
2218UPGRIS REBAHAN502326,046,5

Adnotare:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 25.08.2020 09:21
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use