N.B.: Voor het reduceren van de serverbelasting wegens het dagelijkse doorzoeken van alle verbindingen door zoekmachines zoals Google, Yahoo en Co, worden alle verbindingen voor toernooien ouder dan twee weken (einddatum) getoond na het klikken op de volgende knop:

III TORNEO INTERCLUBES ADASUR "Guillermo Yancari" 2019

De pagina werd het laatst gewijzigd op25.11.2019 02:14:51, Creator/Last Upload: af billy cotos

Eindstand na 6 ronden

Rk.SNoTeamPartijen  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
14ADASUR PREMIER651016174,030,0
27INCAISA641113148,026,5
36PAUL MORPHY640212108,024,5
45IEP JESUS OBRERO - A632111151,025,5
51BLACK HORSE TOYS632111149,524,5
62ACADEMIA DE AJEDREZ ENTRE MAESTROS631210153,027,5
73PEON AL PASO631210115,522,0
89EDUCACION UNMSM631210101,521,0
98FRIENDS OF CHESS62228141,525,0
1013ACADEMIA DE AJEDREZ ARMAGEDON5203862,515,0
1112LIMA CHESS5203860,017,0
1216ADASUR PRIMARIA5203830,012,5
1314ADASUR JUVENILES6213779,515,0
1411PUNTA HERMOSA62046113,521,0
1510UNAC5104566,011,0
1615IEP JESUS OBRERO - B5104521,09,5
1717ADASUR KIDS5005249,08,5

Opmerking:
Wtg1: Matchpoints (3 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Wtg2: Olympiad-Sonneborn-Berger-Tie-Break without lowest result (Khanty-Mansiysk)
Wtg3: points (game-points)

Schaaktoernooi-resultaten server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 25.08.2020 09:21
PixFuture exclusive partner, Impressum