Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

1st ACA State Level Children's Chess Tournament -2019, Under -09 GIRLS

последно ажурирање10.11.2019 09:06:54, Creator/Last Upload: go checkmate

Стартна ранг листа

Бр.ИмеФидеИДФЕД.РтгКлуб/Град
1ANANYA S0VELLORE
2ANEHAA A0VELLORE
3ANUSHIYA A0VELLORE
4BRINDHA R0VELLORE
5CARLYN ANDREA W0VELLORE
6DANUPRIYA I0VELLORE
7DHANSHIKA S M0VELLORE
8DHARSHENI S0VELLORE
9JAI NISHITHA A0VELLORE
10JAKKALA SAI DEEKSHITA0VELLORE
11JAYASHITHA M0VELLORE
12KAVIYA B0VELLORE
13KRITHYAA G0VELLORE
14NETHRA N0VELLORE
15RUBIKA A0VELLORE
16SAHAANAA G333017940KANCHIPURAM
17SANCHANA B0VELLORE
18SANJANAA G333018080KANCHIPURAM
19SANJU SHREE K S0VELLORE
20SHUBASHREE K0VELLORE
21SUJI E0VELLORE
22VARNIKA SREE M0VELLORE
23VINCY JACQUELINE A0VELLORE
Сервер на Chess-Tournament-Results © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 25.08.2020 09:21
PixFuture exclusive partner, masthead