Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

MANAVGAT 10 KASIM ATAYI ANMA SATRANÇ TURNUVASI ( AÇIK KATEGORİ)

последно ажурирање10.11.2019 15:36:17, Creator/Last Upload: antalya tcf

Статистика за федерации

Бр.ФЕД.ФедерацијаСметка
1TURTurkey32
Вкупно32

Статистика на титули

Статистика на партиите

КолоПобеди на белитеНерешениПобеди на црнитеКонтумации Вкупно
1907016
2816116
3418215
4338014
5633214
6436013
7328013
Вкупно3713465101