Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

KMUTNB RAPID AGE GROUP 2019- U 30

последно ажурирање09.11.2019 10:39:45, Creator/Last Upload: sahapol nakvanich

Стартна ранг листа

Бр. ИмеФидеИДФЕД.Ртг
1
FMTurqueza Mari Joseph5204674PHI2281
2
CMKananub Warot6201601THA2142
3
Salvador Louie5216036PHI2101
4
Arunnuntapanich Tinnakrit6202039THA2003
5
Sandhiratne Akkarawut6203124THA1729
6
Taowal Phanuwat6203043THA1723
7
Nattavutthisit Kavin6203213THA1673
8
Pantong Tikampon6204392THA1435
9
Rangkaew Katunchalee6203078THA1407
10
Phaithoon Na Ayuttaya Apirak6211127THA1297
11
Siripatvanich Nonglak6210902THA0
Сервер на Chess-Tournament-Results © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 25.08.2020 09:21
PixFuture exclusive partner, masthead