Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

KMUTNB RAPID AGE GROUP 2019- U 18

последно ажурирање09.11.2019 10:29:22, Creator/Last Upload: sahapol nakvanich

Стартна листа на играчи

Бр.ИмеФидеИДФЕД.Ртг
1Mongkolpradit Harris6209602THA1375
2Saokham Siwabannakorn6204953THA1337
3Srichawla Adithep6204961THA1330
4Tuorila Nina6202152THA1124
5Kalpana Ariya6204970THA0
6Sripatcharapong Rinthanan6209599THA0
7Weerapong Sirisukniwas6212921THA0
Сервер на Chess-Tournament-Results © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 25.08.2020 09:21
PixFuture exclusive partner, masthead