Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

KMUTNB RAPID AGE GROUP 2019- U 15

последно ажурирање09.11.2019 10:50:05, Creator/Last Upload: sahapol nakvanich

Стартна ранг листа

Бр.ИмеФидеИДФЕД.Ртг
1Chiravanich Pathee6207871THA1220
2Jiroajvanichakorn Rathasart6208924THA1064
3Brunner Dan Nathan6212557THA1263
4Kaewwattha Natrada6212174THA0
5Keausakul Sirawish6211429THA0
6Makbangwan Maeteeradhon6210775THA0
7Mongkol Phacharapol6210651THA0
8Mongkolnavin Atichat6211780THA0
9Owajaroensakul Sanant6212000THA0
10Phurailatpam Numit16303407TPE0
11Somthong Aonuma6210759THA0
12Soonthornpan Tanop6211410THA0
13Thurasukan Kotchakorn6212913THA0
Сервер на Chess-Tournament-Results © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 25.08.2020 09:21
PixFuture exclusive partner, masthead