Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dvi sedmice(vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:


pokaži podatke o turniru
 

Test Team Swiss-System

Zadnja izmjena31.10.2019 21:30:47, Creator: heinz herzog,Last Upload: ia arbiter fereydoon eskandari

Konačna tabela nakon 3 Kola

Mj.SNoEkipaPartije  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
16Team 1333008,560
213Team 1433008,560
317team1832018,540
48Team 1232018,040
51Team 732017,540
614Team 832017,540
79Team 1732017,040
816Team 1631117,030
912Team 931206,540
1010Team 631026,520
113Team 531116,030
127Team 431025,020
1318Team 1531114,530
1411Team 1030122,510
155Team 330122,510
164Team 230122,010
1715Team 1130032,000
182Team 110010,000

Bilješka:
Tie Break1: points (game-points)
Tie Break2: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints