Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

Maharashtra State Open Selection International FIDE Rating Tournament,2019. Prize Distribution on 12th Nov at 04:00pm

Viimeisin päivitys12.11.2019 09:32:43, Creator/Last Upload: rajendra shidore

Sijoitukset 3 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.NimiFEDRtgp. TB1  TB2  TB3 
12Bakshi RutujaIND20543,00,04,06,0
226Kherdekar ArnavIND15523,00,04,05,5
35Mirashi ShantanuIND19573,00,04,05,0
8AGMKiran PanditraoIND19153,00,04,05,0
11Nirgun KevalIND18253,00,04,05,0
16Joshi AbhijeetIND17473,00,04,05,0
19Kadam Rishi RIND17023,00,04,05,0
20Shejal Sahil SanjayIND16743,00,04,05,0
22Suthar PradipIND16443,00,04,05,0
23Mithil Anande PIND16323,00,04,05,0
45Salunke PushkarajIND13663,00,04,05,0
1212Himanshu S ChhabraIND18043,00,04,04,5
1337Mayekar AyushIND14403,00,04,04,0
147Wankhede AvishkarIND19243,00,03,54,5
15Tamhankar SiddhantIND17703,00,03,54,5
17Tajane GaneshIND17463,00,03,54,5
21Mhamane SourabhIND16523,00,03,54,5
24Bilpe AbhijeetIND15883,00,03,54,5
191Pimpalkhare VedantIND20803,00,03,54,5
2028Singla AaryanIND15413,00,03,04,0
21110Mhetre ShravaniIND11103,00,03,03,0
2271Sairaj GaikwadIND12382,50,04,56,0
233Gokhale Rishabh ChandrashekharIND19652,50,04,55,5
2418Mishra SanjeevIND17132,50,04,05,5
2534Pawar SohumIND14522,50,04,04,0
2625Borse PankajIND15712,50,04,04,0
2727Borase ManojIND15512,50,03,54,5
2849Kartik Jitendra TetwarIND13352,50,03,53,5
2942Kunte AmoghIND14022,50,03,04,0
3032AFMKumtakar DeepakIND14612,50,02,53,5
3178Deepak AshwinIND12052,50,02,53,0
3258Gaikwad Omkar VishwasIND12962,50,02,52,5
3348Aditi Yogesh KayalIND13372,50,02,03,0
3440Apte DhaivatIND14132,00,05,07,0
43Kazi NazirIND13962,00,05,07,0
3638Jagesia DakshIND14362,00,05,06,5
3710Jail DigambarIND18262,00,05,06,0
14Dhoot VinitIND17702,00,05,06,0
35Jadhav JyotiradityaIND14472,00,05,06,0
36Jain KushagraIND14402,00,05,06,0
47AGMBandikatte ShubhamIND13422,00,05,06,0
66Dhiren MorIND12532,00,05,06,0
4346Iyer AaravIND13452,00,05,05,5
50Abhijay Sachin DandawateIND13252,00,05,05,5
4529Awade PradeepIND15282,00,05,05,0
109Godbole AsimIND11102,00,05,05,0
4794Khare ParthIND11472,00,04,56,5
48223Sonavane KumarIND02,00,04,56,5
49160Devdikar HrishikeshIND02,00,04,55,5
5033Dhumal AmitIND14522,00,04,55,5
5176Nair SharathIND12152,00,04,55,5
5230Pachwadkar AnsarIND15172,00,04,54,5
53123Kakade NeilIND10482,00,04,05,0
5456Rounaiv RanaIND13052,00,04,05,0
61Bilpe MandarIND12692,00,04,05,0
65Joshi SwarupIND12572,00,04,05,0
80Kulkarni PradeepIND12042,00,04,05,0
104Jathar RishabhIND11272,00,04,05,0
119Deshpande JyotiradityaIND10692,00,04,05,0
6052Godse AnishIND13202,00,04,04,5
60Bapat SnehankitIND12732,00,04,04,5
89LalitaditaayyanarIND11612,00,04,04,5
90Krish DoiphodeIND11542,00,04,04,5
114Thanekar ManasiIND10972,00,04,04,5
6570Pandharpure YashIND12422,00,04,04,5
6659Jadhav RahulIND12782,00,04,04,5
6751Viraj GogteIND13242,00,04,04,0
53Limaye SharveyaIND13202,00,04,04,0
69Narendran NIND12422,00,04,04,0
81Rane VirajIND11982,00,04,04,0
84Ishan Pravin KutwalIND11732,00,04,04,0
7292Nimonkar ManthanIND11522,00,03,55,0
7372Shreyas Ravindra PatilIND12312,00,03,54,5
7457Kashelkar AtharvIND13012,00,03,54,5
7513Sachin BilpeIND17882,00,03,54,5
64Borate TanviIND12602,00,03,54,5
79Narote ArchitIND12052,00,03,54,5
7854Kadam Omkar RIND13172,00,03,53,5
62Sherla PrathameshIND12662,00,03,53,5
97Kulkarni SamihaIND11412,00,03,53,5
210Sahasrabudhe AmolIND02,00,03,53,5
826Nagare AkhileshIND19562,00,03,04,0
55Shinde SaumilIND13062,00,03,04,0
68Deoshatwar OjasIND12452,00,03,04,0
73Agawane AnishIND12292,00,03,04,0
98Toraskar ArchitaIND11392,00,03,04,0
101Naitik YIND11372,00,03,04,0
102Patil JaiveerIND11332,00,03,04,0
103Raut VihaanIND11312,00,03,04,0
9082Anushka Bapu KutwalIND11792,00,03,03,5
9144Jain AshokIND13942,00,03,03,5
99Pingle AdityaIND11382,00,03,03,5
9386Bhoite KrishnaIND11722,00,03,03,0
107Ishan WarudkarIND11192,00,03,03,0
112Sanmeet ShahIND11012,00,03,03,0
158Darade Atharva PrashantIND02,00,03,03,0
161Deven KulkarniIND02,00,03,03,0
165Doijad JanhaviIND02,00,03,03,0
9931Gavade AtharvIND15012,00,02,53,5
100117Kurandale KunalIND10882,00,02,53,0
10193Ashay Jayesh MayekarIND11482,00,02,52,5
10263Guru PrakashIND12632,00,02,03,0
113Gosavi IshwariIND10972,00,02,03,0
104115Gawande DigvijayIND10962,00,02,02,5
10583Dabhade ArnavIND11772,00,02,02,0
105Shinde OmIND11252,00,02,02,0
116Tejas KurnoolIND10902,00,02,02,0
10895Akshat KarkarIND11431,50,05,06,0
224Tarang MaheshwariIND01,50,05,06,0
110121Rakesh Ishwar PatilIND10541,50,05,06,0
111199Pratham VasishtaIND01,50,04,56,0
208Rushil ShahIND01,50,04,56,0
11377Chavan Dakshayani TusharIND12101,50,04,56,0
11485Bagve MrunmayeeIND11721,50,04,55,5
142Adhyaaru NeelIND01,50,04,55,5
144Ajay SwamyIND01,50,04,55,5
11767Rane YashIND12511,50,04,54,5
75Bhangaokar DeepakIND12181,50,04,54,5
119135Gadge Arnav ShrikantIND10061,50,04,05,0
120175Kashelkar SaurishIND01,50,04,04,5
121156Bhuvan Suhas ShitoleIND01,50,03,54,5
122100Saukhya SavantIND11381,50,03,54,0
123222Shubham Dattarao ChavanIND01,50,03,54,0
227Verma PalashIND01,50,03,54,0
125106Tanksale SunilIND11241,50,03,04,0
194Parmar MananIND01,50,03,04,0
127111AFMAlaukik SinhaIND11051,50,03,03,5
128145Amrit RajIND01,50,03,03,5
129133Aditya SaxenaIND10141,00,05,06,5
13041Karmarkar PrakashIND14031,00,05,06,0
87Azim JiwaniIND11711,00,05,06,0
91Deoshatwar AvinashIND11531,00,05,06,0
122Raghav Makarand ThipseIND10531,00,05,06,0
125Adwait DandekarIND10461,00,05,06,0
132Sable KaustubhIND10151,00,05,06,0
139Chari AkshajIND10021,00,05,06,0
137124Wadikar ArnavIND10481,00,05,05,0
128Rajat Prashant AtgurIND10221,00,05,05,0
134Bhalerao AtulIND10121,00,05,05,0
137Jathar SohamIND10041,00,05,05,0
138Komal GoreIND10031,00,05,05,0
163Digule Saundarya SadashivIND01,00,05,05,0
143181Kulkarni KshitiIND01,00,04,56,5
144189Nilange ArulIND01,00,04,56,0
14596Kadam LakshIND11421,00,04,55,0
146120Lokhande SamyakIND10571,00,04,54,5
136Shah AaravIND10061,00,04,54,5
146Apankar SarveshIND01,00,04,54,5
150Arnav Chetan ChawadimaniIND01,00,04,54,5
166Gadiwan AnishIND01,00,04,54,5

Näytä koko lista

Annotaatio:
Vertailu 1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Vertailu 2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Vertailu 3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)