Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

XVIII Copa Intercolegial de Ajedez ISYS // Infantil

Poslední aktualizace21.10.2019 00:06:59, Creator/Last Upload: spanish chess federation (licence 351)

Konečné pořadí po 6 kolech

Poř.St.č.DružstvoPartie  +   =   -  PH 1  PH 2  PH 3 
13Smile Factory 1660021,0120
218Howard Academy 1641117,590
31Colegio Episcopal 1640216,080
424Smile Factory 2640214,080
522Saint Mary 2623114,070
614Colegio San Agustin 1631214,070
79Colegio Internacional del Caribe 1622214,060
88Colegio Episcopal 2632113,580
95Centro Educativo Bilingue de Tocumen621313,550
102Instituto Sun Yat Sen632113,080
1121Saint Mary 1623113,070
1213Colegio Josefina Tapia623113,070
1320Instituto Atenea622213,060
1419Howard Academy 2622212,060
1510Colegio Internacional del Caribe 2621311,550
1615Colegio San Agustin 2622211,060
1723Saint Mary 3630311,060
1816Colegio San Agustin. La Chorrera612311,040
194C.E. Formación Integral Bilingue China621310,050
207Colegio de La Salle62049,040
2112Colegio Javier62049,040
2211Colegio Internacional del Caribe 362048,040
2317Escuela Montessori61056,020
246Colegio Bilingue de Panama10010,000

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Pomocné hodnocení3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints