Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

XVIII Copa Intercolegial de Ajedez ISYS // Infantil

Poslední aktualizace21.10.2019 00:06:30, Creator/Last Upload: spanish chess federation (licence 351)

Konečné pořadí po 6 kolech

Poř.St.č.DružstvoPartie  +   =   -  PH 1  PH 2  PH 3  PH 4 
13Smile Factory 1660021,012083,5
218Howard Academy 1641117,59050,5
31Colegio Episcopal 1640216,08052,0
424Smile Factory 2640214,08039,0
522Saint Mary 2623114,07041,3
614Colegio San Agustin 1631214,07037,8
79Colegio Internacional del Caribe 1622214,06035,3
88Colegio Episcopal 2632113,58055,0
95Centro Educativo Bilingue de Tocumen621313,55022,0
102Instituto Sun Yat Sen632113,08054,0
1121Saint Mary 1623113,07040,5
1213Colegio Josefina Tapia623113,07037,0
1320Instituto Atenea622213,06038,8
1419Howard Academy 2622212,06024,5
1510Colegio Internacional del Caribe 2511311,55013,5
1615Colegio San Agustin 2622211,06032,3
1723Saint Mary 3630311,06023,0
1816Colegio San Agustin. La Chorrera502311,04012,5
194C.E. Formación Integral Bilingue China621310,05023,0
207Colegio de La Salle62049,04025,5
2112Colegio Javier51049,04011,0
2211Colegio Internacional del Caribe 351048,0406,0
2317Escuela Montessori50056,0200,0
246Colegio Bilingue de Panama10010,0000,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Pomocné hodnocení3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Pomocné hodnocení4: Sonneborn-Berger-Tie-Break (with real points)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 25.08.2020 09:21
PixFuture exclusive partner, tiráž