Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:


pokaži podatke o turniru
 

Kampionati Kombetar Ekipor 2019

Zadnja izmjena19.10.2019 22:39:44, Creator/Last Upload: albanian chess federation

Konačni poredak nakon 7 Kola

Mj.SNoMomčadPartije  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
11Tirana76101326,50
23Butrinti75201225,50
32Vllaznia64021023,00
46Valbona6222816,50
55Veleciku6213716,50
67Bylis7313716,02
79Elbasani7313716,00
84Teuta6213714,00
98Flamurtari6123614,50
1010Apolonia6114513,50
1111Klubi Shahut Lezha6006210,50

Bilješka:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2020 09:15
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use,