Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

CAMPEONATO REGIONAL INDIVIDUAL ABSOLUTO PRAIA - 2019 (Desempates)

последно ажурирање28.09.2019 23:26:48, Creator/Last Upload: pinéu chess

Стартна листа на играчи

Бр. ИмеИДФидеИДФЕД.РтгКлуб/Град
1
Barros Arlindo De Jesus S.8623600640CPV1484Casa Do Benfica Da Cidade Da P
3
Brandão Denilson Barbosa183CPV0Cx Escola Secundaria Pedro Gom
2
Fortes Amaral Marcos De Morais5823600209CPV0Casa Do Benfica Da Cidade Da P
4
Monteiro António David Cabral Anes1023600055CPV0Casa Do Benfica Da Cidade Da P