Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:


pokaži podatke o turniru
 

Torneo Nacional Por Equipos Universitarios 2019 ( Femenino )

Zadnja izmjena24.09.2019 19:51:26, Creator: wilfredo paulino,Last Upload: leonardo estévez

Konačni poredak nakon 5 Kola

Mj.SNoMomčadPartije  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
15UASD5401810,50
23O & M5401810,00
31UCNE540189,52
48UNPHU540189,50
54UNAPEC5302610,00
66UNICARIBE5302610,00
711INTEC420258,00
82PUCMM520348,50
97UNIBE520347,50
109ITLA520347,00
1113UCE410336,00
1210ISFODOSU410335,50
1315UTECO410334,50
1414UNEV410334,00
1512ISA510422,00

Bilješka:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints