Note: For at reducere serverbelastningen ved daglig skanning af alle links (dagligt mere end 100.000) af søgemaskiner såsom Google, Yahoo og andre, vil alle links der er ældre hvor slutdatoen er overskredet med mere end to uger, blive vist efter et klik på den følgende knap:

III Campeonato de Málaga Infantil por equipos

Sidst opdateret 18.11.2019 22:20:23, Oprettet af/Sidste upload: spanish chess federation (licence 503)

Placering efter runde 10

Rk.SNrHoldPartier  +   =   -  TB1  TB2 
11C.A. Alhaurín de la Torre106221426,0
22Ajedrez Estepona B104511325,5
37Estepona CAVE D84221224,0
45Balcón de Europa D104421220,5
54El Caballo C82421022,0
63C. M. Solis- Coín8233919,5
76Benalmádena Promesa8224820,0
89Ajedrez Metro Club E10154717,0
98Tebeño Kárpov Infantil8116515,5

Notat:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)