Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:


pokaži podatke o turniru
 

Primer Gubernamental Por Equipos 2019

Zadnja izmjena26.10.2019 20:13:41, Creator/Last Upload: wilfredo paulino

Konačni poredak nakon 5 Kola

Mj.SNoMomčadPartije  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
11BANRESERVAS5401816,00
24EDEESTE5320813,50
32UASD5311713,50
5EDESUR5311713,50
58SALUD PUBLICA5221611,00
66PROCURADURIA GENERAL5221610,00
79ISFODOSU5212511,00
87POLICIA521259,50
911BANCO CENTRAL520348,50
1012COOPRESERVAS511338,50
1113IDAC511338,00
1214TRIBUNAL CONSTITUCIONAL511337,00
1310BANCO AGRICOLA501412,00
143CAASD100100,00

Bilješka:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints