Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:


pokaži podatke o turniru
 

Unibe International Collegiate Chess Tournement 2019

Zadnja izmjena14.09.2019 00:53:45, Creator/Last Upload: wilfredo paulino

Konačni poredak nakon 5 Kola

Mj.SNoMomčadPartije  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
14UNPHU5320816,00
21O & M5320814,50
36UASD5320813,50
49FIU5311712,00
58UNEV5302611,50
63UNIBE5212511,50
75UNICARIBE5212511,50
82APEC512248,50
910INTEC410348,00
107PUCMM401335,00
1113UCSD100122,00
1211ISA400422,00
1312ITSC100100,00

Bilješka:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints