Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:


pokaži podatke o turniru
 

Chess Tehran Championship 2019 - U06

Zadnja izmjena18.08.2019 10:01:00, Creator: iran chess-federation (licence 20),Last Upload: iran chess-federation (licence 73)

Poredak nakon kola 4

Mj.SNoImeFEDRtgBod. TB1  TB2  TB3 
19Niknami SobhanIRI04,00,08,007,0
24Ghorbani Shendi Amir MohammadIRI03,00,07,5010,5
313Salehi Aghdam ElsaIRI03,00,05,508,0
410Omrani KooroshIRI03,00,05,009,0
511Parvin Moghadam Tehrani KiyanIRI02,50,54,758,5
616Yoosefi FarhadIRI02,50,53,258,5
715Yavari MohammadIRI02,00,03,506,5
87Mirzabaghi Amir MohammadIRI02,00,03,007,5
96Kazemi Asfe DorsaIRI02,00,02,009,0
105Honari RamanIRI02,00,02,008,5
1112Pasebani Mohammad HosseinIRI02,00,01,006,5
1217Zamani Nasab ArshidaIRI01,50,52,759,5
133Eghbali NeginIRI01,50,50,756,0
141Amini AnitaIRI01,00,02,008,0
152Babaee AnitaIRI00,00,00,007,5
1614Seif AvinIRI00,00,00,007,0
178Mohammadpour NikaIRI00,00,00,007,0

Bilješka:
Tie Break1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break2: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
Tie Break3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 25.08.2020 09:21
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use