XV Torneo Internacional "CIUDAD de ÉCIJA" 2019 - (Abierto Plazo de Inscripción)

последно ажурирање17.08.2019 21:27:12, Creator/Last Upload: spanish chess federation (licence 302)

ЛинковиПочетна страна на организаторот
Избор на параметри покажите податоци за турнирот
ЛистиСтартна ранг листа, Список на играчи по азбучен ред, Податоци за федерациите, Партиите и Титулите-статистики, Распоред
Префрли во Excel и печатиЛиста за печатење, Експортирај во Excel (.xls), Експортирај во Excel (.xlsx), Префрли во PDF-фајл

Стартна ранг листа

Бр.ИмеФидеИДФЕД.Ртг
1Canalejo Alonso GonzaloTR1471
2Laguna Carmona SergioTR0