Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

44-ти Международен турнир "Морско конче" 2019 - момичета до 10 г.

последно ажурирање23.08.2019 10:57:16, Creator/Last Upload: 2903660 ilchev,dimitar ia c

Стартна ранг листа

Бр. ИмеФидеИДФЕД.РтгИРтгНполСк.Клуб/Град
1
Kantserova Ildana13739867KAZ11610wG10
2
Krasteva Yoana2936526BUL11141093wG10Елит, София
3
Angelova Kristina2937530BUL10831120wG10Каиса, Варна
4
Slaveva Eva2938588BUL10080wG10Ан Пасн, София
5
Angelova Petya2939312BUL00wG10Димитровград
6
Boshnakova Mihaela2938510BUL00wG10Каиса, Варна
7
Chaneva AleksandraBUL00wG10Хан Тервел
8
Dieva Krasimira2938162BUL00wG08Пловдив 64
9
Georgieva IvaylaBUL00wG10ЦСКА, София
10
Georgieva Neli2938677BUL00wG08Ивайловград
11
Guteva TsarinaBUL00wG10ЦСКА, София
12
Kirilova HristiyanaBUL00wG08Казанлък 21
13
Kula MariaBUL00wG10ЦСКА, София
14
Lambova SofiaBUL00wG08Ивайловград
15
Nenova Andzhelika2939355BUL00wG10ЦСКА, София
16
Petrova DianaBUL00wG08ЦСКА, София
17
Russieva Svitlana34144838UKR00wG08
18
Shipkova KalinaBUL00wG08Казанлък 21
19
Stamatova Denitsa2941775BUL00wG10Одесос, Варна
20
Valentinova EleonoraBUL00wG08ЦСКА, София
21
Yordanova Monika2936275BUL00wG10Одесос, Варна
22
Yordanova VirdzhiniaBUL00wG10ЦСКА, София
Сервер на Chess-Tournament-Results © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2020 09:15
PixFuture exclusive partner, masthead,