Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

44-ти Международен турнир "Морско конче" 2019 - момичета до 16 г.

последно ажурирање23.08.2019 10:57:04, Creator/Last Upload: 2903660 ilchev,dimitar ia c

Стартна ранг листа

Бр. ИмеФидеИДФЕД.РтгИРтгНполСк.Клуб/Град
1
Russeva Viktoria14151570UKR15370wG14
2
Zlateva Viktoriya2928868BUL13681309wG12Бургас 64
3
Kostadinova Siyana2938960BUL12620wG12Одесос, Варна
4
Baklova Mila2933314BUL11881197wG12ЧесБомб, Пловдив
5
Russeva Mariia14186357UKR11740wG14
6
Nikolova Angelika2924277BUL11651257wG12Рицар, София
7
Stancheva Gergana2935759BUL11341216wG12ЦСКА, София
8
Danailova Stefani2926512BUL11231229wG16Свиленград 2013
9
Chuchukova Stefani2942488BUL11080wG14Бургас 64
10
Todorova DobrinkaBUL01133wG12ЦСКА, София
11
Yordanova Silvia2937727BUL01100wG12Г.Даскалов, Варна
12
Georgieva AneliaBUL01025wG16Свиленград 2013
13
Atanasova Marina2938600BUL00wG12Ивайловград
14
Chakarova Stefani2938618BUL00wG16Ивайловград
15
Damyanova Valentina2932881BUL00wG12Орловец 1997, Габрово
16
Dimitrova Valentina2941350BUL00wG14Каиса, Варна
17
Galabova DianaBUL00wG12Орловец 1997, Габрово
18
Galabova Irena2937905BUL00wG12Орловец 1997, Габрово
19
Georgieva Militsa2936640BUL00wG16Ивайловград
20
Kaneva Adriana2938294BUL00wG12Орловец 1997, Габрово
21
Kineva Ivona2938634BUL00wG12Ивайловград
22
Slavova Lilyana2934990BUL00wG12Одесос, Варна
Сервер на Chess-Tournament-Results © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2020 09:15
PixFuture exclusive partner, masthead,