N.B.: Voor het reduceren van de serverbelasting wegens het dagelijkse doorzoeken van alle verbindingen door zoekmachines zoals Google, Yahoo en Co, worden alle verbindingen voor toernooien ouder dan twee weken (einddatum) getoond na het klikken op de volgende knop:

3nd FIDE World Cadets Blitz Chess Championship G12

De pagina werd het laatst gewijzigd op21.07.2019 13:27:47, Creator/Last Upload: czech republic licence 63

Startranglijst

No.NaamFideIDFEDRtg
1Ivanytska Liudmyla14176211UKR1874
2Basova Yuliya34105336UKR1808
3Lomakina Anzhelika14171457UKR1719
4Kirdyashkina Ekaterina54186005RUS1653
5WCMShubenkova Veronika44124040RUS1613
6Szczotka Klara21858845POL1599
7Shevtsova Darya24247880RUS1596
8Zhapova Yana24278670RUS1587
9WCMMikheeva Galina44108320RUS1566
10Yakymakha Mariia34120157UKR1518
11Komissarova Soigina44138059RUS1502
12WCMVlasova Olesia54113067RUS1496
13WCMNguyen Le Cam Hien12415359VIE1466
14Marchenko Yelyzaveta14179121UKR1449
15Dryaeva Lana34319352RUS1424
16Dubovik Maria13513559BLR1417
17Misiuk Monika12810657LTU1404
18Khegai Darya24246131RUS1401
19Dalatsenka Volha13520660BLR1380
20Putinceva Marina24292443RUS1374
21WCMTon Nu Quynh Duong12415847VIE1361
22Vu My Linh12413267VIE1355
23Shikhalieva Ariana54176786RUS1343
24Darmaeva Nomina24257656RUS1337
25Kulkova Dina54192129RUS1335
26JANSONE MELANIJA LUIZE11614722LAT1315
27Elnikova Milena54151503RUS1300
28Olesk Kamilla54176581RUS1300
29Liavonava Yuliya13524178BLR1297
30Khomich Maryna13518020BLR1292
31Barobina Irina44192444RUS1288
32Prochaieva Nina14199998UKR1286
33Balachandar Haridhra469947ENG1284
34Valentinova Irina24236519RUS1257
35Berezovsky Fiorina5400651MNC1235
36Shahazizyan Milena13519212BLR1215
37Nguyen Thu An12412627VIE1202
38Eremina Viktoria34294600RUS1177
39Maton Emily343120293ENG1158
40Parfenenkova Tatiana34269479RUS1134
41Liepina Elza11617977LAT1055
42Pool Linda Maria4508882EST1032
43Arkhipov Jury242203610
44Bareka Tatyana135276570
45Borovikova Marija135203850
46Chekan Varvara343878030
47Dorashava Viktoryia135263590
48Linda Maria Pool45122940
49Petrova Elizaveta7954020
50Tikhonova Arina343711090