Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

Reina Reyes XI - No rankeados

последно ажурирање18.08.2019 19:59:55, Creator/Last Upload: federacion uruguaya de ajedrez (1)

Стартна ранг листа

Бр.ИмеИДполТип
1Suarez Juan3012379U20
2Carlotta Arakelian Maximo3012344U10
3Muniz Facundo3012352U08
4Giardello Santino3012514U10
5Giardello Sebastian3012530
6Gereda Guillermo3011674
7Sozzo Sebastian9002033U10
8Ramos Valentina3011380wU10
9Pedrido Juan Jose9002233U10
10Galli Lisandro0
11Barreiro Gaston3012450U10
12Boreani Alejandro3005542
13Hornos Pablo0
14Gonzalez Nicolas0
15Ledesma Maximo0
16Fernandez Gonzalo9002164U10
Сервер на Chess-Tournament-Results © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2020 09:15
PixFuture exclusive partner, masthead,