Campeonato Amador Sudeste/Centro-Oeste (Sub 2000) Título de MN e Inscrição no Brasileiro 2020

последно ажурирање14.09.2019 16:18:15, Creator/Last Upload: cbx - confederacao brasileira de xadrez

ЛинковиПочетна страна на организаторот
Избор на параметри покажите податоци за турнирот
ЛистиСтартна ранг листа, Список на играчи по азбучен ред, Податоци за федерациите, Партиите и Титулите-статистики, Распоред
Префрли во Excel и печатиЛиста за печатење, Експортирај во Excel (.xls), Експортирај во Excel (.xlsx), Префрли во PDF-фајл