Податоци за играчот

ИмеReinhardt Bernd
Носител1
Рејтинг2182
Национален рејтинг2171
Меѓународен рејтинг2182
Поени0
Место1
ФедерацијаGER
Клуб/ГрадSf Bad Mergentheim
Идентификациски број0
Фиде-ИД4606043
Година на раѓање 1962

 

Сервер на Chess-Tournament-Results © 2006-2019 Heinz Herzog, CMS-Version 25.08.2018 12:31, masthead