Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

申城杯女子五级组

последно ажурирање15.05.2019 07:13:01, Creator/Last Upload: lzn

Стартна листа на играчи

Бр.ИмеФидеИДФЕД.РтгКлуб/Град
1马腾云1000宝山
2姜子韵999琪灵
3肖雅涵998个人
4倪誉航997申城
5陈俞梦瑶996嘉兴少杰
6汤琳995悦弈
7鲍宇佳994宁波市蓝青小学
8田言993个人
9李彦希992棋院实小
10陆婷薇991黄浦
11钱晓雯990申城
12胡钰棋989金华智慧棋院