Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

Sportske igre mladih Istarske županije za kadetkinje do 15 godina

последно ажурирање19.05.2019 14:35:13, Creator/Last Upload: igor milovac

Стартна листа на играчи

Бр.ИмеФидеИДФЕД.Ртг
1VKAntolović LucijaCRO1600
2VKAssad de Marco MartaCRO1600
3VKDominković AnaCRO1600
4VKDrandić LauraCRO1600
5VKGržinić ElaCRO1600
6VKPušar LeonaCRO1600
7VKTomišić VanessaCRO1600