Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

Latber 11

последно ажурирање12.05.2019 09:27:13, Creator/Last Upload: garuda chess

Стартна ранг листа

Бр.ИмеФидеИДФЕД.РтгКлуб/Град
1ANASINA0SMA LB
2APRILINA0SMK CORDOVA
3DECOINA0SDN TANJANG
4DENIINA0SMPN 3 TBROMO
5DIANINA0JAKEN
6FADLIINA0SDN PATILOR 03
7FAIZINA0JAKENAN
8FELIZAINA0WINONG
9HANAINA0SDN PATILOR 03
10IBRAHIMINA0SMK TH
11IRFANINA0SMA LB
12JUSTININA0SDK KANISIUS
13NURINDAINA0SMPN 1 WINONG
14OVININA0SMAN 2 PATI
15RAFIFINA0MARGOYOSO
16SILVIINA0SMAN 1 JUANA
17TITOINA0SMPN 3 PATI
18ULILINA0BATANGAN