Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

Festival Interescolar de Xadrez - FIX 2019 - Sub 11 Feminino - Etapa Dama

последно ажурирање28.09.2019 21:36:01, Creator/Last Upload: mearas escola de xadrez

Податоци за играчот

ИмеAraujo Ana Laura Tavares
Носител9
Рејтинг1858
Национален рејтинг1858
Меѓународен рејтинг1825
Рејтинг перформанс0
FIDE ртг +/-0,0
Поени0
Место17
ФедерацијаLAC
Клуб/ГрадLa Salle Ac
Идентификациски број532670
Фиде-ИД532670

 

КолоБо.СНоИмеРтгФЕД.Клуб/ГрадПоениРез.
1918Xavier Rebecca Lopes1721SESSESI1,0- 0K
210-2без пар00,0- 0
310-2без пар00,0- 0
410-2без пар00,0- 0
510-2без пар00,0- 0
62-2без пар00,0- 0
Сервер на Chess-Tournament-Results © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 25.08.2020 09:21
PixFuture exclusive partner, masthead