Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

29th Zemplen Kupa C U12 without ELO

последно ажурирање20.08.2019 16:12:03, Creator/Last Upload: hungarian chess-federation licence 8

Стартна ранг листа

Бр. ИмеФидеИДФЕД.Ртг
1
Laskai Gabor795526HUN0
2
Laskai GergoHUN0
3
Lazsadi Lidia17008484HUN0
4
Medvegy Maria17006473HUN0
5
Nagy Mate Lajos17008263HUN0
6
Simon Virag Boglarka17000424HUN0
7
Takacs Armand Roland17007151HUN0
8
Torok Balazs17007119HUN0
9
Torok Rita17007097HUN0
10
Torok Vilmos17007127HUN0
Сервер на Chess-Tournament-Results © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2020 09:15
PixFuture exclusive partner, masthead,