Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:


pokaži podatke o turniru
 

Irish National Club Championships 2019

Zadnja izmjena13.04.2019 21:48:54, Creator/Last Upload: ivanbaburin

Konačni poredak nakon 5 Kola

Mj.SNoMomčadPartije  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
11Gonzaga55001026,02139
23Trinity5401819,01517
35Elm Mount5302615,51302
42Benildus5203414,01136
54Bray5203412,51036
66Dun Laoghaire5203412,0969
77Ballinasloe5113311,5923
88UCD501419,5778

Bilješka:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: Board Tie-Breaks of the whole tournament