Campionatele Nationale pe echipe de copii U12 - sah clasic - 2018

Seinast dagført16.07.2018 12:09:54, Creator/Last Upload: romanian chess federation (licence 12)

SlóðirAlmenn heimasíða hjá fyrireikarum
Parameter-val Vís kappingar-upplýsingar
ListarLið-Styrkismeting
Liðuppstilling við úrslitum, Liðuppstilling uttan úrslit, Talva eftir umfar 4
Byrjanarlisti eftir Elo, Telvarar í bókstavarað
Lið-ParingarUmf.1, Umf.2, Umf.3, Umf.4, Umf.5
Telvara-paringarUmf.1, Umf.2, Umf.3, Umf.4, Umf.5
Støðan eftirUmf.1, Umf.2, Umf.3, Umf.4
Landa-, Talv- og Tittul-hagtøl, Spæliskipan
Excel og PrintaSkriva lista út, Eksportera til Excel (.xls), Eksportera til Excel (.xlsx), Eksport til PDF-Fílu

Støðan eftir umfar 4

Rk.BNr.LiðTal  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
12Csm Bucuresti4400809,5
21SCM Gloria Buzau4220608,5
33Acs Smart Galati4301608,0
48Csm Focsani 20074301607,5
55Cs Politehnica Iasi A4211508,0
64Css Viitorul Cluj4211508,0
76Acs Sah Club Vados Arad4202407,0
87Csu Arad4202407,0
910Cs Otopeni4202406,0
109Cs Universitar Bucuresti4202405,0
1113Cs Universitar Ploiesti4202404,0
1212Cs Unio Satu Mare4103203,5
1311Acs Philidor Iasi4103203,0
1414Css Odorheiul Secuiesc4103202,5
1515Cs Politehnica Iasi B4103202,5

Viðmerkingar:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Tie Break3: points (game-points)