N.B.: Voor het reduceren van de serverbelasting wegens het dagelijkse doorzoeken van alle verbindingen door zoekmachines zoals Google, Yahoo en Co, worden alle verbindingen voor toernooien ouder dan twee weken (einddatum) getoond na het klikken op de volgende knop:

Campionatele Nationale pe echipe de copii U12 - sah clasic - 2018

De pagina werd het laatst gewijzigd op18.07.2018 11:45:02, Creator/Last Upload: romanian chess federation (licence 12)

Eindstand na 7 ronden

Rk.SNoTeamPartijen  +   =   -  TB1  TB2  TB3  TB4 
12Csm Bucuresti760112015,5186,5
23Acs Smart Galati751111014,0142,3
35Cs Politehnica Iasi A742110114,5148,0
44Css Viitorul Cluj742110114,0163,0
51SCM Gloria Buzau73319013,5146,5
66Acs Sah Club Vados Arad74038013,5119,5
77Csu Arad74038011,086,0
810Cs Otopeni73137110,588,5
913Cs Universitar Ploiesti7313717,046,8
1012Cs Unio Satu Mare7304609,545,0
118Csm Focsani 20077304609,083,5
129Cs Universitar Bucuresti7304608,561,5
1311Acs Philidor Iasi7304608,539,5
1415Cs Politehnica Iasi B7205404,515,0
1514Css Odorheiul Secuiesc7106204,017,3

Opmerking:
Wtg1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Wtg2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Wtg3: points (game-points)
Wtg4: FIDE-Sonneborn-Berger-Tie-Break