Campionatele Nationale pe echipe de copii U10 - sah clasic - 2018

Darrera actualització15.07.2018 18:00:13, Creador/Darrera càrrega: romanian chess federation (licence 12)

EnllaçosPàgina web de l'organitzador
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial dels equips
Ordre de força dels equips amb resultats ronda a ronda, Composició dels equips sense resultats , Taula creuada de classificació després de la 3 ronda
Llista del rànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors
Aparellaments dels equipsRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3
Estadístiques de la Federació, partides i títols, Taula d'horaris
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Classificació després de la 3 ronda

OrdreNúm. Ini.EquipPartides  +   =   -  Des1  Des2  Des3 
11Acs Sah Club Vados3300608,5
22Cs Universitar de Sah Bucuresti 13300607,5
36Acs Smart Galati3201406,5
43Csm Bucuresti3201406,0
58Cs Unio Satu Mare3201406,0
615Csm Focsani 20073201405,5
712Acs MMI Andrei Murariu3120405,0
89Cs Talbot Resita3201404,5
97Cs Dinamo Bucuresti3111304,5
105Csu Universitatea de Vest Timisoanra3111304,5
1117Cs Capablanca Iasi3111304,5
1213SCM Gloria Buzau3111304,5
1310Sah Club Galati3102203,5
1414Cs Politehnica Iasi A3102203,0
154Cs Universitar de Sah Bucuresti 23012113,5
1611Cs Colosseum Giurgiu3012112,5
1718Cs Politehnica Iasi B3003001,0
1816Acs Philidor Iasi3003000,0

Anotació:
Desempat1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Desempat2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Desempat3: points (game-points)