Pořadí po 5 kole

Poř.St.č.DružstvoPartie  +   =   -  PH 1  PH 2  PH 3 
11Acs Sah Club Vados54109012,0
26Acs Smart Galati54018011,5
38Cs Unio Satu Mare5311709,5
42Cs Universitar de Sah Bucuresti 15311709,0
53Csm Bucuresti53026010,0
65Csu Universitatea de Vest Timisoanra5221608,0
79Cs Talbot Resita5302607,5
812Acs MMI Andrei Murariu5221607,0
94Cs Universitar de Sah Bucuresti 25212509,5
107Cs Dinamo Bucuresti5212508,5
1111Cs Colosseum Giurgiu5212508,5
1213SCM Gloria Buzau5212507,5
1315Csm Focsani 20075203427,5
1410Sah Club Galati5203406,5
1517Cs Capablanca Iasi5113304,5
1614Cs Politehnica Iasi A5104204,0
1716Acs Philidor Iasi5104202,0
1818Cs Politehnica Iasi B5005002,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Pomocné hodnocení2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Pomocné hodnocení3: points (game-points)