Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:


pokaži podatke o turniru
 

Campionatele Nationale pe echipe de copii U10 - sah clasic - 2018

Zadnja izmjena18.07.2018 11:38:56, Creator/Last Upload: romanian chess federation (licence 12)

Konačni poredak nakon 7 Kola

Mj.SNoMomčadPartije  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
11Acs Sah Club Vados761013018,0
22Cs Universitar de Sah Bucuresti 1751111013,5
36Acs Smart Galati750210015,0
48Cs Unio Satu Mare74129012,0
53Csm Bucuresti74038014,0
67Cs Dinamo Bucuresti73228013,0
711Cs Colosseum Giurgiu73228012,0
85Csu Universitatea de Vest Timisoanra73228010,0
912Acs MMI Andrei Murariu73228010,0
104Cs Universitar de Sah Bucuresti 272327112,5
119Cs Talbot Resita73137110,0
1215Csm Focsani 200773046010,5
1310Sah Club Galati73046010,0
1413SCM Gloria Buzau7223609,0
1517Cs Capablanca Iasi7124407,0
1614Cs Politehnica Iasi A7205406,0
1716Acs Philidor Iasi7115304,5
1818Cs Politehnica Iasi B7007002,0

Bilješka:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Tie Break3: points (game-points)