Pořadí po 6 kole

Poř.St.č.DružstvoPartie  +   =   -  PH 1  PH 2  PH 3 
16Csu Arad651011013,0
22Cs Universitar de Sah Bucuresti A64119012,0
31SCM Gloria Buzau64028211,0
49Clubul Central de Sah Bucuresti63218011,0
54Cs Politehnica Iasi B63127011,5
65Micul Sahist A6231709,5
710Cs Politehnica Iasi A6312709,5
83Csm Bucuresti63036012,0
97Cs Universitar de Sah Bucuresti B63036010,0
108Cs Capablanca Iasi6303609,5
1112Sah Club Galati6303608,0
1211Micul Sahist B6213508,5
1314Cs Colosseum Giurgiu6204409,0
1413Cs Unio Satu Mare6204406,5
1515Cs Comunal Dudestii Noi6105202,0
1616Cs Stiinta Miroslava6006001,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Pomocné hodnocení2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Pomocné hodnocení3: points (game-points)