Campionatele Nationale pe echipe de copii U08 - sah clasic - 2018

Ultima actualizare17.07.2018 19:09:34, Creator/Last Upload: romanian chess federation (licence 12)

LinkuriPagina oficiala a organizatorului
Selectia parametrilor Arata detaliile turneului
ListeLista de start a echipelor
Alcatuirea echipelor cu rezultatele rundelor, Alcatuirea echipelor fara rezultate, Diagrama cu clasamentul dupa runda 6
Lista de start a jucatorilor, Lista alfabetica a jucatorilor
Imperecherile echipelorRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7
Perechile pe meseRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7
Clasamentul dupaRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6
Statistici per tara, partide, titluri, Programul de joc
Excel si printPrinteaza lista, Exporta in format Excel (.xls), Exporta in format Excel (.xlsx), Exporta in format PDF

Clasamentul dupa runda 6

LocNr.startEchipaNr. partide  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
16Csu Arad651011013,0
22Cs Universitar de Sah Bucuresti A64119012,0
31SCM Gloria Buzau64028211,0
49Clubul Central de Sah Bucuresti63218011,0
54Cs Politehnica Iasi B63127011,5
65Micul Sahist A6231709,5
710Cs Politehnica Iasi A6312709,5
83Csm Bucuresti63036012,0
97Cs Universitar de Sah Bucuresti B63036010,0
108Cs Capablanca Iasi6303609,5
1112Sah Club Galati6303608,0
1211Micul Sahist B6213508,5
1314Cs Colosseum Giurgiu6204409,0
1413Cs Unio Satu Mare6204406,5
1515Cs Comunal Dudestii Noi6105202,0
1616Cs Stiinta Miroslava6006001,0

Adnotare:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Tie Break3: points (game-points)