Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.DružstvoPartie  +   =   -  PH 1  PH 2  PH 3 
16LOS RÍOS750210146,021,0
25IMBABURA750210120,018,5
33MORONA750210101,518,5
41CHIMBORAZO74129145,020,0
512EL ORO74129132,022,5
64GUAYAS74038155,020,5
77PICHINCHA73228136,020,5
810SUCUMBIOS7403885,021,0
913LOJA73046103,518,5
102MANABÍ7304692,018,0
1111PASTAZA7304674,015,0
128COTOPAXI7205466,016,0
139AZUAY7205466,015,0
1414NO PRESENTACION700700,00,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Pomocné hodnocení2: Olympiad-Sonneborn-Berger-Tie-Break without lowest result (Khanty-Mansiysk)
Pomocné hodnocení3: points (game-points)