Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

Yaroslav Mudryj 2018 girls 13

последно ажурирање28.07.2018 13:18:08, Creator/Last Upload: sport chess federation yaroslavl region

Стартна ранг листа

Бр.ИмеИДФидеИДФЕД.РтгИРтгНСк.Клуб/Град
1Lesnykh Zhanna946944146957RUS165516681Воронежская область
2Shirokova Sofiya459144189893RUS155416561Ярославская область
3Lezina Anna1907254147220RUS150416542Санкт-Петербург
4Novozhilova Polina76244158688RUS148416033Ивановская область
5Gurova Tatiana512634198609RUS139414452Московская область
6Grechina Sofia229744182996RUS13231325Ивановская область
7Sokolova Ekaterina1892644150482RUS127714412Ярославская область
8Ivanova Anna2810924236535RUS127213923Московская область
9Fefilova Damana1386654196566RUS126414983Архангельская область
10Gurgenidze Aleksandra3571954176336RUS126214082Москва
11Neklyudova Taisiya1016144137850RUS123013493Московская область
12Eremina Viktoria9339934294600RUS113213282Москва
13Zakharova Alina9018234213686RUS112913032Ленинградская область
14Nikonova Katerina12444334338462RUS111010373Вологодская область
15Usoltseva Diana11502434222340RUS012252Ленинградская область
16Zimina Alisa4011224290980RUS010173Ярославская область