Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

GIẢI VÔ ĐỊCH CỜ VUA TRẺ TOÀN QUỐC 2018 CỜ TRUYỀN THỐNG- BẢNG NỮ LỨA TUỔI 20

последно ажурирање13.07.2018 06:50:53, Creator/Last Upload: vietnamchess

Стартна листа на играчи

Бр.ИмеФЕД.Клуб/Град
1Nguyễn Phương AnhHPHHph
2Hoàng Thị Minh HiềnTNGTng
3Nguyễn Phương MaiHPHHph
4Trần Thị Thanh ThùyTNGTng