Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

GIẢI VÔ ĐỊCH CỜ VUA TRẺ TOÀN QUỐC 2018 CỜ TRUYỀN THỐNG - BẢNG NAM LỨA TUỔI 20

последно ажурирање13.07.2018 11:46:18, Creator/Last Upload: vietnamchess

Стартна листа на играчи

Бр.ИмеФЕД.Клуб/Град
1Lê Đặng Thành AnTHOTho
2Nguyễn Xuân AnhTHOTho
3Âu Tuấn AnhTNGTng
4Diệp Đại BảnPYEPye
5Hoàng Quang HiệpHPHHph
6Lành Tuấn MinhHNOHno
7Nguyễn Kỳ NamPYEPye
8Bùi Thế TàiHPHHph
9Lê Tuấn MinhHNO