Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

GIẢI VÔ ĐỊCH CỜ VUA TRẺ TOÀN QUỐC 2018 CỜ TRUYỀN THỐNG - BẢNG NAM LỨA TUỔI 17

последно ажурирање13.07.2018 11:47:01, Creator/Last Upload: vietnamchess

Стартна листа на играчи

Бр.ИмеФЕД.Клуб/Град
1Phạm Chí ĐạtPYEPye
2Trần Minh ĐứcNANNan
3Lê Tất SangNANNan
4Nguyễn Sỹ Trọng ĐứcTNGTng
5Trần Việt HuyVCHVch
6Lưu Ngọc KhuêTNGTng
7Đoàn Công MinhHPHHph
8Phạm Hoàng PhúcPYEPye
9Nguyễn Mạnh TuấnHPHHph
10Nguyễn Hoàng VĩDANDan